You are currently viewing Hurtownia Porcelany Rzeszów – gdzie kupić tanią porcelanę?

Hurtownia Porcelany Rzeszów – gdzie kupić tanią porcelanę?

Hurtownia Porcelany Rzeszów to miejsce gdzie można nabyć porcelanę, szkło i sztucę czołowych polskich producentów. Wszystko to w atrakcyjnych hurtowych cenach. Nie ważne czy kupujesz cały zestaw czy pojedynczy talerz czy brakujący widelec do Twojej kolekcji – zawsze możesz liczyć na atrakcyjne ceny. Hurtownia Porcelany i Szkła Afrodyta to rodzinna firma, która zaopatruje lokalnych przedsiębiorców i mieszkańców podkarpacia w najlepszą porcelanę, zestawy eleganckiego szkła czy zdobione sztućce. Dbamy o swoich Klientów oferując im produkty wysokiej jakości ze sprawdzonych źródeł. W swojej ofercie posiadamy asortyment renomowanych firm takich jak Amefa, Lubiana czy Krosno.

Hurtownia Porcelany Rzeszów – fachowe doradztwo przy zakupie

Odwiedzając naszą Hurtownię Porcelany zobaczysz swój towar na żywo. Oprócz prezentacji poszczególnych towarów, oferujemy również fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich akcesoriów kuchennych. Znamy nasze produkty, dlatego podpowiemy, które z nich nadają się do zmywarki, która porcelana będzie odpowiednia na rodzinne przyjęcia lub który zestaw do herbaty podarować najlepszej przyjaciółce lub cioci. Sami na co dzień używamy naszych akcesoriów i zestawów, dlatego wiemy jak zachowują się one po latach używania. Wiemy, co sprawdza się przy małych dzieciach a co na wytwornych kolacjach we dwoje lub na wystawnych imprezach.

Asortyment dla restauracji w Hurtowni Porcelany Rzeszów

Otwierając lokal lub restaurację warto zaopatrywać się w zestawy, które łatwo i na bieżąco można uzupełniać. Niestety stłuczki w kuchni zdarzają się dość często, szczególnie kiedy obsługujemy wielu klientów, a nasze akcesoria są ciągle używane. Dzięki temu, że jesteśmy na miejscu, szybko i sprawnie zrealizujemy Twoje zamówienie nawet na pojedyncze sztuki talerzy czy szklanek. Z nami, uratujesz każdą sytuację. Nasz magazyn jest na bieżąco uzupełniany. Możesz zaopatrzyć się u nas we wszystkie potrzebne akcesoria kuchenne i zestawy porcelany i szkła. U nas masz pewność, że szybko zrealizujemy Twoje zamówienie.