Miski szklane i salaterki

Filtruj

Salaterki i miski szklane ze względu na ich wszechstronne zastosowanie są niewątpliwie niezbędnym elementem wyposażenia kuchennego. Miski salaterki będą idealne zarówno podczas obiadu jako naczynia do serwowania surówek. Zarówno także podczas serwowania deserów do lodów z owocami.

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz, podajesz czy składujesz, zestaw naczyń szklanych jest koniecznością w każdej kuchni. Szerokie podstawy i grubości misek ułatwiają mieszanie nawet grubych składników, a przezroczyste szkło pokazuje, kiedy składniki są w całości połączone. Elegancko serwuj wszystko od sałatek i makaronu po desery w dużej salaterce.

Eleganckie salaterki i miski szklane z pięknego szkła mają bardzo wiele zastosowań na domowym stole. Dostępne są w wielu kształtach (zazwyczaj okrągłe lub kwadratowe, ale dostępne są także w bardziej „wymyślnych” kształtach), co daje duże możliwości w kwestii doboru naczynia do pozostałej zastawy stołowej.

W zależności od wybranego rozmiaru salaterek, pozwalają one na podawanie sałatek, dipów, deserów (także lodów), a nawet drobnych owoców czy przekąsek. Naczynia te są przydatne niemal przy każdej okazji, także w codziennym użytkowaniu.