Arcadia

Filtruj

Arcadia to kolekcja marki Lubiana, która z pewnością stanowi kwintesencję harmonii i ładu w estetyce. Goszcząc na naszych stołach przenosi posiłek w miejsce pełne beztroski, szczęśliwości i spokoju. Aromatyczne zapachy i wyśmienite smaki potraw w naczyniach z tej kolekcji wprowadzają w błogostan, który pozwala celebrować dzień, zrelaksować się i odprężyć w gronie rodzinnym.

Unikatowy design produktów z serii Arcadia wprowadza niepowtarzalne walory estetyczne na stoły domów, restauracji i hoteli. Posiada poniekąd uniwersalny i jednocześnie zachwycający styl. Sprawia, że z jednej strony doskonale wkomponowuje się w każdą aranżację, a z drugiej sama w sobie prezentuje niebanalną stylistykę. Dzięki temu dostarcza wnętrzu dodatkową porcję finezji, klasy i uroku.

Kolekcja Arcadia to oferta skierowana na każdy rodzaj stołów.  Obejmuje wszystkie niezbędne elementy potrzebne zarówno do rodzinnego obiadu w domu, jak i przyjęcia weselnego w hotelowej sali. Naczynia dostępne o różnych pojemnościach i średnicach. Odpowiadają na potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Tylko połączenie estetyki z trwałością jest najlepszym wyborem dla jadalnianego stołu. Marka Lubiana doskonale wie, jak ważne dla serwisów obiadowych są solidność. Odporność na zarysowania oraz możliwość mycia w zmywarce oraz używania w mikrofali i jednocześnie niebanalna stylistyka. Dlatego kolekcja Arcadia to synonim niezawodności połączonej z finezyjnymi kształtami, subtelnymi bryłami i zachwycającym designem, które zapewniają ponadczasowość i wieloletnie użytkowanie przy dostarczaniu takich samych wrażeń wizualnych.