Celebration

Filtruj

Kolekcja Lubiana Celebration posiada wszystkie elementy zastawy stołowej, które warto mieć w swoim domu. Wszelkie talerze, półmiski, kubki, wazy czy salaterki wykonane zostały z białej porcelany o najwyższej jakości. Charakteryzują się ogromną trwałością. Lubiana Celebration to kolekcja bardzo minimalistyczna. Wygląda doskonale w modernistycznie urządzonych jadalniach. Naczynia mają kształt kwadratu o płynnych, nieco zaokrąglonych liniach z przetłoczeniem w kształcie fali.

Oferta serwisów obiadowych spełniających swoje funkcje bez względu na okazję. Finezyjne kształty wszystkich elementów bez wątpienia stanowią uzupełnienie stołu domowego i restauracyjnego, wprowadzają podniosły klimat i patetyczny charakter.

Spożywanie posiłków z pewnością od zawsze było sposobem na świętowanie. Uczty i biesiady organizowano, by podkreślić wyjątkowe wydarzenie i towarzyszącą mu radość. Serwisy obiadowe Celebration stanowią fundament tworzenia aranżacji, która miałaby podkreślać ważność nawet tych drobnych chwil, które warto wspólnie uczcić podczas posiłku. Uroku dodają przede wszystkim subtelne kształty, które ozdobione finezyjną linią reliefu sprawiają, że cała aranżacja stołu odznacza się niebywałą estetyką.