Maria

Filtruj

Kolekcja Maria to okrągła porcelana najwyższej jakości. Z pewnością jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia i wyszczerbienia . Można ją myć w zmywarce, a także podgrzewać w mikrofalówce bez obaw, że ulegnie uszkodzeniu. Jej niepowtarzalny, subtelny i klasyczny okrągły kształt sprawdzi się na każdym stole i przy każdej okazji. Wybrana porcelana cechuje się znakomitą jakością i niewygórowaną ceną. Delikatne przetłoczenia na bokach znakomicie współgrają z wyglądem talerzy.

Kolekcja naczyń Lubiana Maria to połączenie klasycznej formy okrągłych talerzy, z subtelnymi reliefami.
Biała, wykończona na wysoki połysk linia porcelany, prezentuje się dostojnie i jednocześnie jest bardzo odporna na zarysowania i odbarwienia.
Elegancka porcelana stołowa dostępna u nas w sklepie to wspaniała okazja dla restauratorów i hotelarzy, poszukujących korzystnej oferty wyposażenia swojego lokalu.

Poznaj piękną i czystą kompozycję porcelanowych naczyń sygnowanych logotypem marki Lubiana. Kolekcja Maria to godny uwagi bardzo konserwatywny i klasyczny model porcelanowych naczyń. Delikatne zdobienia z pewnością urozmaicają w wyrafinowany sposób stołową kompozycję zastawy stołowej, która polecana jest dla tych, dla których liczy się ponadczasowy i klasyczny styl retro zachowany w śnieżnobiałej porcelanie.

Kolekcja Maria powstała z założeń powstałych w firmie Lubiana na początku jej działalności,  a więc w 1969 roku. Poszanowanie tradycji, ale krok w nowoczesność tworzą idealne wyważenie, które pozwala uzyskać naczynia porcelanowe o najwyższej jakości.