Victoria

Filtruj

Kolekcja Victoria to klasyczna, uniwersalna i ponadczasowa w całej swojej minimalistycznej, choć bardzo eleganckiej postaci porcelana. Dostępna w różnorodnych zestawach konfekcji idealnej na wszystkie okazje. Taka właśnie jest doskonała w każdym calu porcelana Lubiana Victoria.

Kolekcja Lubiana Victoria to wieloelementowe, praktyczne i gustowne komplety zastawy stołowej. Bogactwo akcesoriów, klasyczny kształt ponadczasowego kwadratu, stanowiącego bazę kolekcji sprawia, że Victoria to doskonały wybór zarówno do użytku prywatnego, jak i restauracyjnego, czy hotelowego.

Seria naczyń porcelanowych wyróżnia się niebywałym połączeniem klasycznych form z subtelnością i finezją linii. Zapewniają to produkty o subtelnym, choć solidnym kształcie. Naczynia powstałe z inspiracji bryłami geometrycznymi zachwycają kompozycjami opartymi na kwadratach i prostokątach, złagodzonymi delikatnymi zaokrągleniami. Kolekcja Victoria obejmuje serwisy obiadowe, kawowe i herbaciane. Składają się one z różnej ilości elementów, co pozwala dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb. Wśród propozycji dostępne są także pojedyncze naczynia, w tym salaterki, imbryki, solniczki i pieprzniczki, serwetniki, bulionówki, talerze, dzbanki i sosjerki.

Lubiana to polski producent porcelany cieszący się ogromnym uznaniem wśród kupujących. To doskonały pomysł na zawsze trafiony i praktyczny prezent. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!