Cukiernice

Filtruj

Cukiernice są niezbędnym elementem wyposażenia w każdej restauracji, hotelu i domu. Wśród propozycji znajdują się cukiernice o różnym designie.

Cukiernice królują na naszych stołach od wielu lat. Z pewnością ważnym aspektem jest ich funkcjonalność i estetyka. W naszej ofercie znajdują się produkty, których design i wygoda zachwycają. Kompletując zastawę stołową warto pamiętać o tych dwóch cechach. Dzięki nim cukiernica będzie wyglądać, jakby należała do kompletu, a goście wygodnie osłodzą ulubiony napój.

Wśród propozycji znajdują się cukiernice o różnym designie, zarówno gładkie, o nowoczesnej formie, jak i bardziej klasyczne, ze złotymi i srebrnymi zdobieniami lub tłoczeniami, które doskonale odnajdą się we wnętrzach tradycyjnych lub na stołach podczas ważnych uroczystości.

Proponujemy duży wybór wzorów i motywów – choć w ofercie przeważają  białe i gładkie, to wiele produktów posiada estetyczne zdobienia w postaci kwiatów, reliefów lub złotych i srebrnych pasków. Wszystko po to, by można było dopasować styl i design cukiernicy do zastawy kawowej lub kawowo-obiadowej.