Salaterki / Miski

Filtruj

Salaterki/Miski stanowią istotny element każdego z serwisów stołowych. Są niezwykle przydatne, zwłaszcza podczas organizowania różnego typu imprez rodzinnych czy też spotkań z przyjaciółmi. Można przy ich zastosowaniu podawać do stołu sałatki, owoce, słodycze, marynowane grzybki oraz inne smakowite zakąski.

Porcelana ta stanowi niezwykle praktyczne rozwiązanie do podawania rozmaitych przysmaków. Każdy chce jak najbardziej zachwycić swoich gości i zaplanować każdy szczegół przyjęcia. Składa się na to wiele różnych elementów, owszem priorytetem powinno być to aby potrawy czy też przekąski były smaczne.

Organizacja przyjęcia to skomplikowane przedsięwzięcie logistyczne. Trzeba zaplanować wszystko w najmniejszych szczegółach. Niezależnie od tego czy samemu przygotowuje się potrawy czy zamawia się catering trzeba je ładnie i schludnie podać. Tu z pomocą przychodzą miski porcelanowe.

Po każdym przyjęciu jest bardzo duża sterta naczyń, a jak wiadomo zmywanie ręczne nie należy do przyjemności. Ponadto zużycie wody jest zdecydowanie większe niż w przypadku używania zmywarki. Na szczęście wszystkie salaterki/miski można myć w zmywarce, co niewątpliwie stanowi dużą zaletę i oszczędność czasu. Dzięki czemu można spędzić z gośćmi czas dłużej i nie trzeba wychodzić by myć naczynia, bądź sprzątanie po imprezie trwa zdecydowanie krócej.

Ponadto porcelana jest niezwykle trwała i odporna na zarysowania. Ma również świetny połysk, m.in. dzięki warstwie antyrefleksowej. To najwyższa jakość w przystępnej cenie.