Towar jest zawsze sprawdzany przez pracowników naszej Firmy przed zapakowaniem i wysłaniem go do nadawcy.

Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu 48 godzin. W praktyce Klient dostaje ją po około 24 godzinach. Wyjątek stanowi sytuacja, w której towar wysyłany jest w piątek, wówczas Klient dostaje towar w poniedziałek. W weekendy kurierzy nie rozwożą przesyłek.

Klient jeśli sobie życzy, to oczywiście ma takie prawo, ale nie ma obowiązku sprawdzania przesyłki.

Drogi kliencie nic się nie martw, przyjmujemy reklamacje telefonicznie lub mailowo i rozpatrywane są zazwyczaj po przesłaniu zdjęcia z uszkodzonym towarem. Wymagamy jedynie, aby taka reklamacja została zgłoszona jak najszybciej.

W takiej sytuacji kurier powinien spisać protokół, w którym będą wyszczególnione elementy, które zostały uszkodzone. Po spisaniu protokołu proszę zgłosić takie zdarzenie kontaktując się z nami.

Paczka zapakowana jest w dodatkowy karton, który jest skutecznie zabezpieczony dużą ilością materiału amortyzującego uderzenia oraz odpowiednio oznakowany naklejkami “uwaga szkło”.

Przesyłki są wysyłane zwyczajowo na następny dzień roboczy po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Jeśli chcesz przyśpieszyć realizację swojego zamówienia, wyślij potwierdzenie dokonania wpłaty na nasz adres mailowy: sklep@afrodytahurtownia.pl

Nie wszystko co mamy w sklepie jest na stronie internetowej. Dlatego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, a my sprawdzimy jego dostępność. Jeśli nie będziemy go mieć “od ręki”, to z Fabryki go dla Ciebie zamówimy.

W razie wybrania opcji “płatność przelewem” prosimy o wpłacenie należnej kwoty na konto naszego sklepu:

Afrodyta Hurtownia Porcelany i Szkła Krystyna Kłeczek
ING Bank Polski nr: 44 1050 1562 1000 0097 2683 3354
Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia (numer ten jest podany w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia) i dopisać hasło “Zamówienie internetowe”.

Powiadom mnie o dostępności Poinformujemy Cię mailowo, gdy produkt wróci do nas do sklepu. Proszę zostaw swój adres e-mail.