Lubiana

  • Porcelana

    Porcelana (286)

    Porcelana są to naczynia owiane sławą ze względu na ich niebywałą jakość i elegancki design. Obecna jest w wielu domach i wnętrzach, zarówno tych klasycznych, jak i skrajnie nowoczesnych. W sklepie afrodytahurtownia.pl znajdziesz najlepszą porcelanę najwyższej jakości, która będzie mogła być traktowana jako główny element dekoracyjny. Oferujemy produkty tradycyjne, białe w atrakcyjnej cenie, a także wersje ekskluzywne i awangardowe, pełne…
  • Zestawy

    Zestawy (5)

    Zestawy zastaw stołowych, znane także jako serwisy obiadowe, to komplety naczyń, które są niezbędne w każdej jadali podczas podawania eleganckich posiłków. Dotyczy to także stylowych restauracji i hotelów. Szczególnie popularna jest zastawa stołowa z porcelany. Świadczy o dobrym smaku i wyszukanym guście. W naszej ofercie znajdą Państwo serwis obiadowy, który spełni Państwa wymagania, zarówno pod kątem jakości, jak i ceny.

Lubiana jest polską fabryką, specjalizującą się w produkcji naczyń i serwisów porcelanowych z wysokiej jakości surowców. Dzięki odpowiednim metodom obróbki, szkliwienie, biel porcelany i zdobienia nie niszczeją z czasem. Talerze i naczynia są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Lubiana z myślą o wszystkich swoich klientach, wprowadza nowoczesne kolekcje do swojego asortymentu. Znajdziecie Państwo w ofercie zarówno propozycje dostojne, klasyczne jak i minimalistyczne.
Wysoka estetyka produktów stanowi wspaniałą ozdobę każdego stołu w kuchni bądź domowej jadalni.

Markę Lubiana wyróżnia solidność i stabilność – jej produkty goszczą na naszych stołach nieprzerwanie od 1969 roku. Długoletnie doświadczenie, nowoczesne urządzenia do produkcji oraz własne zaplecze projektowe. Firma ma do zaoferowania szeroki wybór wzorów serwisów obiadowych, które nie tylko wpisują się a aktualne trendy, ale wyznaczają ich tor.
Serwisy obiadowe, składają się z talerz obiadowych, deserowych i głębokich, ale też półmisków, misek i waz do zup. Porcelana jest idealna  zarówno na domowe obiady w rodzinnej atmosferze, jak i duże przyjęcia w gronie przyjaciół i znajomych.