Krosno S.A

Krosno to czołowy lider produkcji szkła gospodarczego w Polsce. Krośnieńska Huta Szkła produkuje unikatowe wyroby szklane ręcznie robione oraz wytwarzane mechanicznie. Marka od lat odnotowuje niesłabnący udział w eksporcie, który plasuje się w 70 procentach rocznej sprzedaży. Produkty z Krosna charakteryzują się wyszukanym wzornictwem a przede wszystkim kunsztem wykonania, bazującym na wieloletnim doświadczeniu. Naczynia stołowe Krosno dostępne są w wielu kolekcjach, wzorach oraz kształtach. Nie brakuje także przepięknych zestawów do whisky czy likieru, pięknych pater, salaterek klasycznych, na nóżce bądź trójdzielnych oraz efektownych świeczników i wazonów. Producent oferuje wysokiej jakości produkty o nieskazitelnej bezbarwności masy szklanej dzięki zastosowaniu unikalnej receptury poszczególnych składników oraz metody produkcji.

  • Kolekcje

    Kolekcje (37)

    Szeroka oferta w naszej hurtowni pozwoli Państwu dobrać odpowiednią dla swoich potrzeb kolekcję szkła. Wśród asortymentu znaleźć można zarówno produkty sprzedawane pojedynczo, jak i w większych kompletach, co pozwoli na zakupy zarówno klientom detalicznym, jak i restauratorom. Różnorodność ofert cenionych producentów wynika z naszej chęci zaoferowania Państwu jak największej ilości produktów wysokiej jakości.
  • Szkło

    Szkło (42)

    W zakładce szkło naszego sklepu internetowego znajduje się szereg rozmaitych naczyń szklanych przeznaczonych do codziennego wykorzystania. W bogatym asortymencie znajdują się między innymi estetyczne pucharki na lody, kieliszki, karafki, patery oraz salaterki, wazony i świeczniki, dzbanki, szklanki. Także wiele innych akcesoriów wykonanych z trwałego szkła. Mamy przyjemność przedstawić Państwu szkło i kryształy znanej i cenionej  marki Krosno. W sprzedaży mamy…