Afrodyta

Filtruj

Kolekcja Afrodyta z pewnością wyłoniła się z twórczego umysłu projektanta, zrodziła się w towarzystwie najnowocześniejszych urządzeń i procesów. Najlepsza jakość porcelany całkowicie lekko i dostojnie wkracza na stoły polskich i zagranicznych jadalni, w których liczy się estetyka wnętrza i ceni trwałość.

Każdy stół jadalniany potrzebuje podstawowych elementów, które są niezbędne, by spożyć posiłek. Kolekcja Afrodyta oferuje coś więcej! Wśród produktów znajdują się naczynia, z którymi nawet największe przyjęcie będzie pełne uroku! Wszystkie z pewnością w niepowtarzalnie lekkim i subtelnym stylu wprowadzą do każdego wnętrza niepowtarzalnie majestatyczny klimat.

Piękno ukryte w miękkich liniach i pełnych finezji bryłach nie wyklucza trwałości serwisów obiadowych z kolekcji Afrodyta. Lubiana to niewątpliwie producent z tradycjami, dla którego solidność i design to dwa elementy podstawowe towarzyszące od lat. Bez wątpienia wykorzystuje najlepszej jakości materiały. Wszystkie produkty charakteryzują się śnieżnobiałą bielą, elegancją połączoną z nowoczesnością. Trwałością zapewnia odporność na ścieranie i zarysowania oraz umożliwiającą mycie w zmywarce i używanie w mikrofali. Tak doskonałe połączenie z pewnością sprawia, że serwisy obiadowe z serii Afrodyta powinny znaleźć się w każdej jadalni.