sztucce ktore mozna myc w zmywarce

Sztućce – zestawy do domu, które można myć w zmywarce

Kiedy wybierasz sztućce do domu zwróć uwagę na to z jakiego materiału są wykonane i jak wyglądają.  Bezsprzecznie, dla wielu osób, sprawą kluczową będzie możliwość mycia sztućców w zmywarce. Sztućce Amefa są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki temu są jednocześnie eleganckie i trwałe. Główną zaletą sztućców, które możesz myć w zmywarce jest fakt, że dzięki stosunkowo wysokiej temperaturze wody w sztućce myte w zmywarce są naturalnie odkażone a do mycia nie musimy używać mocnych detergentów. Ograniczenie detergentów znacznie wpływa na żywotność sztućców i ich wygląd.

Zestawy sztućców do domu – jak stworzyć swój zestaw?

W naszym asortymencie posiadamy sztućce dedykowane różnym czynnościom konsumpcyjnym. Na naszą ofertę sztućców składają się:

  • Widelce obiadowe
  • Noże obiadowe
  • Łyżki obiadowe dedykowane do zup i dań płynnych
  • Łyżeczki dedykowane do kawy i herbaty
  • Widelczyki deserowe o mniejszym i delikatniejszym kształcę.

Oferowane przez nas sztućce możesz kupić w zestawach jak i pojedynczo. Co więcej zestawy sztućców do domu możesz dowolnie komponować według własnego uznania. Dzięki temu, kupujesz to czego potrzebujesz, a później możesz uzupełnić swój zestaw sztućców do domu o dodatkowe sztuki sztućców. Idealna ilość sztućców w zestawach powinna być uzależniona od ilości domowników. Przykładowo 24 elementy przeznaczone są dla 6 osób, podczas gdy większe zestawy sztućców 48-elementowe dla 12 osób lub mniejsze zestawy sztućców 16-elementowe dla 4 osób. Kiedy organizujemy spotkania w większym gronie, wówczas warto mieć zapasowe sztućce, tak aby nie zabrakło ich dla naszych gości.

Sztućce do domu jako prezent na wesele

Sztućce są wciąż popularnym, niezwykle praktycznym prezentem dla młodej pary. Szczególną uwagą cieszą się tutaj sztućce do domu ze zdobieniami, które z pewnością prezentują się zjawiskowo. Co więcej, często sztućce są dostępne w solidnych pudełkach lub kuferkach, które idealnie nadają się do zapakowania na prezent.

Oferowane jako prezent zestawy sztućców są niewątliwie praktyczne, świetnie się prezentują i będą służyć bliskim nam osobom przez kolejnych wiele lat.

Podobne wpisy