Zestaw porcelany

Filiżanka lubiana – elegancka i piękna – na każdą okazję

Filiżanka Lubiana to ponadczasowa propozycja ja dla miłośników kawy i herbaty. Dzięki jej elegancji i wygodzie użytkowania stała się faworytką wymagających smakoszy. Niewątpliwie jest ona ulubienicą osób stawiających na filiżanki wysokiej jakości. Dzięki różnorodności motywów kwiatowych i wariantów filiżanek Lubiana gładkich, każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. 

Filiżanka Lubiana – porcelanowa filiżanka w kilku wariantach

Lubiana przygotowała dla swoich klientów kilka zestawów filiżanek porcelanowych. Decydując się na filiżanki lubiana możemy , wybierać spośród filiżanek w kwiaty czy klasycznych białych filiżanek. Co więcej, szukając filiżanki do kawy lub herbaty możemy wybierać spośród filiżanek gładkich lub tych z ciekawą teksturą. Miłośnicy klasycznych rozwiązań mogą zdecydować się na Filiżanki Lubiana Arcadia lub Filiżanki Lubiana Victoria. Filiżanki te często możemy spotkać w hotelach i restauracjach. Za ich popularnością stoi funkcjonalność i estetyka wykonania. Ważną kwestią jest również fakt, że można je myć w zmywarce. 

Porcelanowa filizanka lubiana z podstawka

Dla osób szukających filiżanek do domu poleca się filiżanki z motywami kwiatowymi. Filiżanki Lubiana Magnolia i Lubiana Lawenda są najchętniej wybieranymi  filiżankami do domu lub na prezent. Wybierając je warto pokusić się o cały zestaw, który wkomponuje się w całość naszej zastawy.

Filizanka Lubiana

Porcelanowa filiżanka pełna zalet

Dlaczego zatem tak lubimy pić ciepłe napoje w akurat w tych filiżankach? Przede wszystkim elegancka porcelana sprawia, że nasz napój smakuje lepiej, a my czujemy się wyjątkowo, delektując się każdym łykiem kawy lub herbaty. Ponadto, porcelana dłużej trzyma temperaturę napoju, dlatego mamy pewność, że nasz napój nie wystygnie zanim nabierze odpowiedniego aromatu. Co więcej, filiżanki porcelanowe są trwałe w użyciu i przez lata użytkowania wyglądają jak nowe. Filiżanki te można myć w zmywarce i dobrze wytrzymują nawet wielokrotne traktowanie detergentami do mycia naczyń. Dobrze wytrzymują codzienne, wielokrotne używanie w restauracjach czy kawiarniach. 

Finalnie zakup filiżanek lubiana często jest inwestycją na lata.

Podobne wpisy