Hurtownia Porcelany Krosno

Hurtownia Szkła Krosno – najwyższa jakość w najniższej cenie

Hurtownia Szkła Krosno to miejsce gdzie kupisz wysokiej jakości kieliszki, szklanki, czy kufle do piwa. Krosno to Polska marka, która swoją siedzibę ma na podkarpaciu. Dzięki wysokiej jakości produktów, marka ta stała się rozpoznawalna w całej Europie. Wyróżnia ją również bogate i unikatowe wzornictwo szklanek czy kieliszków. Często nawiązuje ono do Polskich motywów i tradycji.  Większość produktów oferowanych przez Krosno jest produkowana ręcznie. Dzięki temu, już na etapie produkcji dba się o każdy detal, zapewniając jakość wyrobów.

Hurtownia Szkła Krosno – Asortyment w Hurtowni Afrodyta

Jako, że Hurtownia Porcelany i Szkła Afrodyta chcemy swoim klientom zapewnić produkty najwyższej jakości. Dlatego też oferujemy głównie szkło marki Krosno. Dzięki owocnej współpracy, możemy zaoferować naszym klientom produkty hurtowni szkła Krosno w bardzo atrakcyjnych cenach. W swojej ofercie posiadamy kieliszki do wina, kieliszki do szampana, kieliszki do wódki, szklanki, kufle do piwa i pucharki na deserki. Oferujemy również sprzedaż wysyłkową naszych towarów. Ponadto chętnie doradzamy podczas wyboru konkretnych modeli szkła. Sami od wielu lat korzystamy z ich asortymentu, dzięki temu osobiście możemy potwierdzić wysoką jakość naszych produktów.

Szklanki do domu i do restauracji

Dzięki swojej uniwersalności i mnogości wzorów i kształtów szkło Krosno idealnie pasuje zarówno do domu jak i do restauracji czy lokalu. Nasz asortyment zawiera zarówno eleganckie, wystawne kolekcje jak i nisko budżetowe szklanki na co dzień. Wszystkie produkty z Hurtowni Porcelany Krosno zostały wykonane ze szkła wysokiej jakości. Dzięki temu, mamy pewność, że kupujemy szkło, które posłuży nam przez długi czas. Szklanki i kieliszki nadają się do mycia w zmywarce. Szkło zostało wzbogacone w powłokę ochronną dzięki czemu nie matowieje, nawet po wielokrotnym użytku.

Podobne wpisy